ÇiniliKöy Modern

Çiniliköy Modern; İstanbul – İzmir otoyolunun bağlantı yolu üzerinde, Kemalpaşa Çiniliköy’de, orman, göl, kanyon, ova gibi doğal bir ekosistem içerisinde huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.

ÇİNİLİKÖY MODERN yakın çevresinde bulunan imkanları ile size muhteşem fırsatlar sunuyor. Gününüzü değerlendirmek için, At (kımız) çiftliğinde çocuklarınız at binerken lezzetli Kazak yemeklerini tadabilir veya ATV ile Kurudere kanyonunda safari yapabilirsiniz. Nazarköy’de dere kenarında mükemmel bir kahvaltı yapmak için evinizden sadece 15 dk yürümeniz yeterli. Kahvaltıdan sonra nazarboncuğu imalatı yapılan atölyelere göz atabilir ve köy meydanında festival havasında hediyelik eşya satan köylülerden alışveriş yapabilirsiniz. Göletten bahsetmesek eksik kalır. Yaz aylarında düzenlenen konserleri, iskele restoranı, yürüyüş parkurları, çocuk oyun parkları, özel günlerde kullanabileceğiniz iskelesi, amfi tiyatrosu, camisi ve müzesi ile sosyal imkanların tamamı ÇİNİLİKÖY MODERN in tam karşısında! Kemalpaşa şehir merkezi ise sadece 4 km uzaklıkta..

Hayat bize sunulan en değerli hediye; onu güzel yaşamak elinizde…

ÇİNİLİKÖY MODERN; bulunduğu bölge olan Kemalpaşa’daki eşsiz olanaklarıyla size muhteşem fırsatlar sunuyor.

Gününüzü değerlendirmek için yakınındaki at (kımız) çiftliğinde çocuklarınızla keyifli zaman geçirebilir, lezzetli Kazak yemeklerini tadabilir ya da ATV ile Kurudere Kanyonu’nda safari yapabilirsiniz.

Nazarköy’de dere kenarındaki doğallığın içinde kahvaltınızı yapmak için evinizden sadece 15 dakika yürümeniz yeterli. Kahvaltıdan sonra nazar boncuğu atölyelerini gezebilir, köy meydanındaki festival havasında bir gün geçirebilirsiniz.

Muhteşem güzelliğiyle Savanda Göleti, yaz aylarında düzenlenen konserler, iskele restoranı, yürüyüş parkurları, çocuk oyun parkları, özel günlerde kullanabileceğiniz iskele, amfi tiyatro, cami ve müze ile sosyal imkanların tamamı ÇİNİLİKÖY MODERN’in tam karşısında! Kemalpaşa şehir merkezi ise sadece 4 kilometre uzaklıkta… Burada şehrin içinde, doğallığın merkezindesiniz…

0
Benzersiz Villa
0
0
Haziran Teslim
0
Özel Alan